Hello world!

Jmenuji se Petra Pokorná, mojí vášní je sport a pohyb. Nejvíc miluji běhání, jógu a pilates, ale nepohrdnu ani zvedáním činek a v zimě ráda vyměním tenisky za běžky. Ale nebylo tomu tak vždy – celý život mě provázelo poměrně větší bříško a s ním ruku v ruce malé sebevědomí. Vyzkoušela jsem vše – různé druhy diet přes prášky na hubnutí, cvičení ve fitku i skupinové lekce.

Čím více jsem se věnovala sportu, tím to bylo horší. Neustále mě bolela záda, na skupinových cvičeních jsem patřila k nejhorším. Několik let jsem navštěvovala lekce Pilates, kterých se zúčastňovaly i seniorky a přes veškerou snahu jsem stále patřila k nejhorším, protože jsem nedokázala odcvičit většinu cviků. To pro mne bylo hodně demotivující.

V roce 2014 přišel zlom, díky mé sestře jsem se dozvěděla o existenci IQ POHYB AKADEMII. Během první lekce jsem zvládla víc, než kdykoliv dřív, protože mi někdo konečně řekl „CO, JAK a hlavně PROČ“.

Měla jsem z toho velkou radost a už jsem proto zůstala IQ pohybu věrná – nejprve jako klientka, a později dokonce jako stálý účastník jejich kurzů a seminářů. Během krátké doby úplně zmizely bolesti páteře, moje tělo se napřímilo a poprvé v životě jsem měla i ploché bříško.

Do cvičení a pohybu jsem se natolik zamilovala, že jsem se rozhodla předávat svoje návyky a zkušenosti dalším zájemcům.

Sama se stále snažím vzdělávat a přijímat nové poznatky, abych mohla mým klientům předávat nejnovější metody. Nechci být trenérka, ale učitelka zdravého pohybu. Chtěla bych vás naučit, jak o své tělo správně pečovat bez bolesti, protože jen tak mu můžete prospět a dosáhnout svých cílů.

Tento příspěvek má jeden komentář

  1. Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Napsat komentář